Elektroinstalace ve Vašem domě

Jak modernizovat stávající elektroinstalaci? Kdy provádět pravidelné revize?

Zjistíte:
- jak modernizovat elektroinstalace, co je nutné vědět
- jakou odpovědnost mají SVJ a BD, co způsobují staré rozvody elektriky
- kdy je nutné provádět pravidlené revize

Co získáte ? Příklad jednoho z bodů:

"1. V současnosti je každý bytový dům vybaven silnoproudou a slaboproudou elektroinstalací. Tuto elektroinstalaci je nutné udržovat ve stavu..."

 

Jaké jsou možnosti modernizace elektroinstalace, která je pro každého z nás, tak důležitou, ale často opomíjenou. Je nutné, aby odpovídala platným normám a souvisejícím předpisům. S tím se samozřejmě pojí i pravidlené revize, za které SVJ nese odpovědnost. Důležitá proto je spolehlivost a garance poskytování služeb. 

 

Vaši poptávku předáme osvědčeným firmám v oboru, které Vám předloží nabídku na požadované služby nebo dodávky. Můžete se podívat na reference, které Vám řeknou více. Vše je pro Vás zcela zdarma!

Jak probíhá zadání poptávky?

  • Je to jednoduché, vyberete si dodavatele, o každém je napsána výstižná charakteristika a region působnosti. Pokud nejsou uvedeni (probíhá aktualizace), nevadí, využijte poptávkový formulář.
  • My všechny informace zkontrolujeme a předáme našemu partnerovi.
  • Partner zajistí další potřebnou komunikaci přímo s Vámi. Tím se rozeběhnou mlýnská kola k úspěšné realizaci celé poptávky.

 

Proč vybrat právě nás?

Odlišujeme se tím, že poskytujeme komplexní služby zaměřené přímo na SVJ a BD - informační portál, poradenství a tištěný rádce. Naše práce je předávat Vám kvalitní informace.


Reklama

KaP system, s. r. o. - specialista na elektroinstalce

  1. Výhody
  • komplexní elektroinstalační a elektromontážní služby
  • veškeré služby jsou prováděny dle platných vyhlášek, zákonů a norem
  • pracovníci jsou kvalitně proškoleni, zkušení technici
  • již v názvu máme zakomponovánu Kvalitu a Poctivost a tím se také při všech našich realizacích řídíme. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi kvalitně odvedené dílo včetně řádného servisu do budoucna

2. Region působnosti

  • Sídlo je v Ostravě, ale služby provádíme na území celé České republiky (příkladem mohou být montáže v Praze, Písku, České Třebové, Hradci Králové, Pardubicích apod.).

3. Reference - klikněte pro náhled

Reference 1
Reference 2
Reference 3

Co pro Vás děláme?

Zkontaktujeme za Vás ověřené a solidní firmy, se kterými máme navázané partnerství a mají prokazatelné zkušenosti v oboru bytových domů, které jsou podloženy referencemi.

Nevíte si rady?

Zavolejte nám a rádi Vám pomůžeme nebo nám napište.
Kontakt: 731 656 601 , eliska@svj-info.cz

Těší se na Vás Eliška Kollárová


Zadat nezávaznou poptávku

Plánujete nějakou akci u Vás v domě? Vyplňte, prosím, následující pole formuláře. Vaši poptávku předáme spolupracujícím firmám, které Vám předloží nabídku na požadované služby nebo dodávky. Vše je pro Vás zcela zdarma!

Mediální partner

BMCO s.r.o. je vydavatelem Praktického rádce pro SVJ , který vychází v tištěné podobě v oborově největším nákladu. K dispozici je i elektronická verze zdarma. Díky tomu jsme společně s partnery projektu schopni zajistit kvalitní efektivní řešení a informace za výhodných podmínek.